Krémový dezodorant CHILL MINT

Krémový dezodorant CHILL MINT vonia sviežo po mäte, čajovníku, bergamote a citróne. Kombinácia esenciálnych olejov má silný antibakteriálny, antiseptický a antifugálny účinok.
Nezabudnite, že potiť sa je pre človeka prirodzené, ale so zápachom stále môžete pracovať. Na odstránení zápachu a vlhkosti sa podieľa kaolín a škrob. Dezodorant obsahuje aj antibakteriálny kokosový olej, mangové maslo a avokádový olej, ktoré skvele regenerujú vysušenú a citlivú pokožku v podpazuší. Nelepivá a nedráždivá konzistencia, nezanecháva stopy.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Obsah: 30 ml

Použitie: Naberte malé množstvo dezodorantu špachtličkou alebo prstom na vyčistenú pokožku podpazušia a rozotrite. Dezodorant nanášajte 1-2 krát denne.

Skladovanie: Produkt skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavuje priamemu slnečnému žiareniu a mrazu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek dezodorantu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, PERSEA GRATISSIMA OIL, COCOS NUCIFERA OIL, ZEA MAYS STARCH, ZINC OXIDE, BENTONITE, KAOLIN, SODIUM CAPROYL/LAUROYL LACTYLATE, TRIETHYL CITRATE, SALVIA OFFICINALIS OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA FRUIT OIL, MENTHA PIPERITA OIL, *ISOEUGENOL, *LINALOOL, *LIMONENE, *CITRAL

*prírodné zložky vyskytujúce sa v esenciálnych olejoch 

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

5,40 €