Mydlo GREENTREE

Prírodné mydlo GREENTREE s obsahom zeleného čaju, tea tree oleja a zeleného ílu nielen čistí ale aj jemne peelinguje pokožku.
Esenciálny olej z čajovníka má antibakteriálny, protivírusový a protiplesňový účinok, preto je vhodný pri ošetrovaní problematickej pleti a liečení akné.
Protizápalové účinky pomáhajú účinne sťahovať póry.
Taktiež je vhodný na čistenie ruky, pokožky tváre i tela.

Zelený čaj pomáha regulovať tvrobu kožného mazu a pomáha spomaľovať starnutie pleti. Má tiež protizápalové a antebakteriálne účinky. Nielen čistí pleť ale zároveň aj odstraňuje odumreté kožné bunky.

Zelený íl je prírodný jemný prášok bohatý na oxidy, horčík, vápnik, draslík, mangán, fosfor, kremík, meď a selén. Pri použití na pleť pomáha z tela vytiahnuť škodlivé látky a nečistoty, pričom pleť jemne tonizuje a nevysušuje.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Hmotnosť: 90 g +- 5%

Použitie: Mydlo napeníte v rukách a pokožku poumývajte penou z mydla.

Skladovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek mydla. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, COCOS NUCIFERA OIL, SODIUM HYDROXIDE, AQUA, CAMELLIA SINENSIS POWDER, , ILLITE, KAOLIN, MORINGA OLEIFERA LEAF POWDER, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, MONTMORILLONITE

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

5,00 €