Mydlo RELAX

Prírodné mydlo RELAX s výrazňou vôňou levandule je skutočným pokladom pre pokožku. Toto antiseptické a relaxačné mydlo obsahuje nielen levanduľový olej (macerát v extra panenskom olivovom oleji), ale aj kvety, takže po stresujúcom, uponáhľanom dni už nie je nič viac upokojujúce, ako zabaliť svoju kúpeľňu, telo a dušu do levanduľovej vône. Základom mydla je čistý kokosový a olivový olej, ktorý spolu s pridaným organickým bambuckým maslom vyživuje pokožku. Mydlo je určené pre všetky typy pokožky.

Lavandula angustifolia pomáha regulovať tvorbu kožného mazu a pôsobí antibakteriálne. Má antiseptické, protizápalové a upokojujúce účinky.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Hmotnosť: 90 g +- 5%

Použitie: Mydlo napeníte v rukách a pokožku poumývajte penou z mydla.

Skladovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek mydla. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, COCOS NUCIFERA OIL, SODIUM HYDROXIDE, AQUA, ALKANNA TINCTORIA ROOT EXTRACT, MICA, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER, *LINALOOL, *GERANIOL

*prírodné zložky vyskytujúce sa v esenciálnych olejoch

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

5,00 €