Soľ do kúpeľa LEVANDUĽA

Naša kúpeľová soľ má úplne prírodné zloženie.
Obsahuje na minerály bohatú epsomskú soľ, ktorá pomôže uvoľniť stuhnuté svalstvo a má vynikajúce upokojujúce účinky. Ďalej obsahuje morskú soľ, soľ z Mŕtveho mora, himalájsku soľ a levanduľu. Vysoký obsah rastlinného levanduľového oleja (macerát v olivovom oleji) zabraňuje vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Esenciálny olej levandule má upokojujúce a uvoľňujúce účinky. Navodzuje harmóniu, zmierňuje podráždenosť a vnútorné napätie. Vďaka svojím antiseptickým účinkom pomáha aj pri kožných infekciách, zápaloch či svalových kŕčoch.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Hmotnosť: 200 g

Použitie: Nasypte minimálne 2 lyžice soli do vane naplnené teplou vodou. Nechajte zmes rozpustiť, ponorte sa a relaxujte koľko potrebujete.

Skladovanie: Produkt skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavuje priamemu slnečnému žiareniu a mrazu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek soli do kúpeľa. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: MAGNESIUM SULFATE HEPTAHYDRATE, SODIUM CHLORIDE (HIMALAYAN SALT, DEAD SEA SALT, SEA SALT), PRUNUS AMYGDALIS DULCIS OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER, MICA, *LINALOOL

*prírodné zložky vyskytujúce sa v esenciálnych olejoch

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

3,50 €