Soľ do kúpeľa ROZMARÍN&HARMANČEK

Naša kúpeľová soľ má úplne prírodné zloženie.
Obsahuje na minerály bohatú epsomskú soľ, ktorá pomôže uvoľniť stuhnuté svalstvo a má vynikajúce upokojujúce účinky. Ďalej obsahuje morskú soľ, soľ z Mŕtveho mora a himalájsku soľ. Vysoký obsah rastlinných olejov - mandľového a harmančekového (macerát v mandľovom oleji) zabraňuje vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Je obohatený o bylinky - rozmarínu a harmančeka.

Rozmarínový esenciálny olej pomáha znižovať hladinu stresu, únavu a nervové napätie, zvyšuje duševnú aktivitu, podporuje dýchacie funkcie. V kozmetike sa používa pre svoje antiseptické, antimikrobiálne, protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Upokojuje a ošetruje suchú pokožku, zmierňuje zápaly, ekzémy a akné.

Litsea cubeba esenciálny olej má antidepresívne účinky, podporuje koncentráciu. Je vhodný aj na unavené nohy, svalové napätie a bolesti. Pôsobí antibakteriálne, antimykoticky a antisepticky.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Hmotnosť: 200 g

Použitie: Nasypte minimálne 2 lyžice soli do vane naplnené teplou vodou. Nechajte zmes rozpustiť, ponorte sa a relaxujte koľko potrebujete.

Skladovanie: Produkt skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavuje priamemu slnečnému žiareniu a mrazu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek soli do kúpeľa. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: MAGNESIUM SULFATE HEPTAHYDRATE, SODIUM CHLORIDE (HIMALAYAN SALT, DEAD SEA SALT, SEA SALT), PRUNUS AMYGDALIS DULCIS OIL, MATRICARIA CHAMOMILLA&PRUNUS AMYGDALIS DULCIS OIL, LITSEA CUBEBA FRUIT OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, MATRICARIA CHAMOMILLA, ROSMARINUS OFFICINALIS, *CITRAL

*prírodné zložky vyskytujúce sa v esenciálnych olejoch

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

3,50 €