Tuhý šampón CAFFEINE

Koncentrovaný tuhý šampón s obsahom kokosového, mandľového oleja a oleja z hroznových jadierok je určený pre všetky typy vlasov.

Šampón obsahuje: kofeínový prášok, prášok zo santalového dreva a jemný, ružový íl, ktoré spoločne výborne stimulujú rast vlasov.

Proti nadmernému vypadávaniu vlasov je účinný aj kombinácia esenciálnych olejov - tymian, mäta prieporná a citrón.

Pre lepšiu starostlivosť je šampón obohatený o prírodnú kondicionačnú zložku - inulín; rastlinný keratín a panthenol. Capryl Glucoside dodáva vlasom hydratáciu a zlepšuje ich vzhľad. Vlasy sú potom poddajné, jemné a krásne lesklé.

Prírodný komplex hydrolyzovaných proteínov pochádzajúcich z kukurice, pšenice a sójových bôbov, ktoré môžu zosilniť kondicionačné vlastnosti tuhého šampónu, zvyšuje elasticitu a opravuje rozštiepené konce.

Všetky šampóny obsahujú provitamín B5, čiže panthenol, ktorý zlepšuje kvalitu vlasov, zvyšuje lesk a znižuje lámavosť vlasov.

Jeden 60 gramový šampón vydrží tak dlho ako cca 400 ml tekutého šampónu.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Hmotnosť: 60g +- 5%

Použitie: Stačí ním pošúchať po mokrých vlasoch, rozpeniť prstami a opláchnuť. Penu môžete vytvoriť aj pošúchaním šampónu v rukách, naniesť na mokré vlasy a rozpeniť prstami. V prípade, že neviete šampón vo vlasoch dostatočne rozpeniť, pravdepodobne vlasy nie sú dostatočne vlhké.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste, ideálne v mydelničke.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek šampónu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: SODIUM COCOYL ISETHIONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED CORN PROTEIN & HYDROLYZED WHEAT PROTEIN & HYDROLYZED SOY PROTEIN, INULIN, PANTHENOL, LACTIC ACID, COCOS NUCIFERA OIL, PRUNUS AMYGDALIS DULCIS OIL, VITIS VINIFERA SEED OIL, SANTALUM ALBUM POWDER, CAFFEINE POWDER, MONTMORILLONITE, ILLITE, THYMUS VULGARIS OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, MENTHA PIPERITA OIL, *LINALOOL, *LIMONENE, *CITRAL

*prírodné zložky vyskytujúce sa v esenciálnych olejoch

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

7,10 €