Tuhý šampón PURE GREEN

Tuhý šampón s olejom z čiernej rasce pre rýchlo sa mastiace vlasy. Vďaka obsahu ricínového, vavrínového oleja a oleja z čiernej rasce, žihľavového prášku účinne bojuje proti mastnote pokožky a vlasov. Pre lepšiu starostlivosť je šampón obohatený o prírodnú kondicionačnú zložku (inulín) a rastlinný keratín. Capryl Glucoside dodáva vlasom hydratáciu a zlepšuje ich vzhľad.

Francúzsky zelený íl je výnimočne účinný v boji proti rýchlo sa mastiacim vlasom, hĺbkovo vyčistí vlasovú pokožku a pomôže jej nájsť vlastnú rovnováhu.

Zmes esenciálnych olejov - rozmarín, šalvia lekárska a citrón - je ideálny pre prečistenie mastnejšej pokožky vo vlasovej časti, pôsobí antibakteriálne, antimikrobiálne a antisepticky.

Prírodný komplex hydrolyzovaných proteínov pochádzajúcich z kukurice, pšenice a sójových bôbov, ktoré môžu zosilniť kondicionačné vlastnosti tuhého šampónu, zvyšuje elasticitu a opravuje rozštiepené konce.

Všetky šampóny obsahujú provitamín B5, čiže pantenol, ktorý zlepšuje kvalitu vlasov, zvyšuje lesk a znižuje lámavosť vlasov.

Jeden 60 gramový šampón vydrží tak dlho ako cca 400 ml tekutého šampónu.

Bez palmového oleja.

Vegánsky produkt.

Vyrobené na Slovensku.

Vyrábané ručne a s láskou.

Hmotnosť: 60 g +- 5%

Použitie: Stačí ním pošúchať po mokrých vlasoch, rozpeniť prstami a opláchnuť. Penu môžete vytvoriť aj pošúchaním šampónu v rukách, naniesť na mokré vlasy a rozpeniť prstami. V prípade, že neviete šampón vo vlasoch dostatočne rozpeniť, pravdepodobne vlasy nie sú dostatočne vlhké.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste, ideálne v mydelničke.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek šampónu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

INCI: SODIUM COCOYL ISETHIONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED CORN PROTEIN & HYDROLYZED WHEAT PROTEIN & HYDROLYZED SOY PROTEIN, INULIN, PANTHENOL, LACTIC ACID, NIGELLA SATIVA SEED OIL, RICINUS COMMUNIS CASTOR SEED OIL, LAURUS NOBILIS FRUIT OIL, URTICA DIOICA POWDER, ILLITE, KAOLIN, PYRIDOXINE HYDROCHLORIDE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, SALVIA OFFICINALIS OIL, MONTMORILLONITE, *LIMONENE, *LINALOOL

*prírodné zložky vyskytujúce sa v esenciálnych olejoch

Certifikovaný produkt ✔️ Karta bezpečnostných údajov ✔️ Registrovaný na portáli CPNP ✔️

7,10 €